הנחיית קבוצות להורים

כולנו בסירה אחת.... לקבוצה יש כח בואו והצטרפו לקבוצת ההורים הקרובה . לקבוצה יש את היכולת המופלאה להראות ולשקף לנו שאנחנו לא לבד. לומדים אחד מהשני, משתפים ומקבלים תובנות.

קרא עוד

הנחייה פרטנית

מרגישים צורך במשהו אינטימי יותר ...מפגשים אישיים בקליניקה או הגעה לביתכם . תהליך של סדרת מפגשים אינטימית בה נדבר על מה חשוב לנו במשפחה ואיך אנחנו עושים שינוי בבית.

קרא עוד

הרצאות / קורסים

ניתן להזמין הרצאות לבתי ספר, חדרי מורים , מתנסים וכו... בנוסף קורסים להכשרת מורים/ סטודנטים ביחסי הורים מורים. ערבי נשים או זוגות להרצאות במגוון נושאים הקשורים בהורות ומשפחה.

קרא עוד

טיפול בבני נוער

המתבגרים שלכם כעוסים, לא מוכנים לדבר אתכם, בעלי דימוי עצמי נמוך , אתם מרגישים שעובר עליהם משהו והם לא משתפים? טיפול במתבגרים בגישה ההומניסטית שלפיה אין בעיה באדם אלא האדם נתקל בבעיה, גישה אופטימית, אוהבת אדם שמתבססת על מציאת הכוחות שיש בי כאדם. בני הנוער מקבלים כלים ממגוון שיטות להתמודד עם מנעד הרגשות שהם חווים בגיל הזה ואילו ההורים מקבלים כלים והדרכה בהורות למתבגרים.

קרא עוד

הורות מיוחדת

קיבלתם אבחנה שהילד שלכם על הספקטרום האוטיסטי? אתם מרגישים שהאדמה נשמטת מתחת לרגליכם. אני מזמינה אתכם להנחיה ממוקדת בהורות מיוחדת . בעלת ניסיון והתמחות באוטיזם ובליווי משפחות של ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי.

קרא עוד